Skip Ribbon Commands
Skip to main content
 

 WP_Header_Purple

 

Witamy w
FCA Fleet & Business

FCA Fleet & Business to dział Fiat Chrysler Automobiles przeznaczony do współpracy z klientem biznesowym. Dysponując 5 markami, możemy zaoferować pełną gamę pojazdów: od samochodów miejskich po SUV-y, od luksusowych sedanów, aż po samochody dostawcze. Nasze modele wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa oraz najbardziej wydajne silniki, charakteryzujące się niskim zużyciem paliwa przy jednoczesnych zmniejszonych kosztach utrzymania.

Nasi partnerzy pomagają nam zapewnić rozwiązania finansowe dla wszystkich klientów biznesowych oraz spersonalizować usługi posprzedażowe. Klienci firmowi mogą liczyć na dostarczenie pełnego pakietu usług w dowolnym Business Center na terenie całej Europy.
Oferowane przez nas produkty, usługi oraz gęsta sieć placówek pozwalają na kompleksową obsługę floty biznesowej. Działamy globalnie, dzięki czemu możemy zapewnić wsparcie klientom na całym świecie.

Usługi finansowe

Wybierz formułę najlepiej dostosowaną do Twojej firmy: leasing lub wynajem długoterminowy pojazdów

Leasing

FCA Bank Leasing to nowatorskie rozwiązane finansowe, które ułatwia zakup samochodu przez firmy i profesjonalistów.

Oferujemy możliwość rozplanowania miesięcznych opłat w możliwie najdogodniejszy sposób i określenia wysokości wpłaty początkowej. Rozwiązanie to pozwala także zaplanować koszty zarządzania pojazdem i zdecydować, czy zakup samochodu nastąpi dopiero z upływem terminu zakończenia umowy. Dodatkowo możliwe jest połączenie usług dodatkowych, takich jak usługa RCA, która pozwala na utrzymanie takich samych kosztów przez cały czas trwania leasingu.

Wynajem długoterminowy

To rozwiązanie pozwala zrezygnować z kosztów operacyjnych oraz kosztów własności. Już od samego początku przekazujemy samochód lub flotę do Twojej dyspozycji, przy ustalonych miesięcznych opłatach. Ponadto oferujemy dostęp do całej gamy usług na korzystnych warunkach.

BEZ NIESPODZIEWANYCH WYDATKÓW:
kwota zostaje ustalona na podstawie czasu trwania umowy, deklarowanych przebiegów i zakresu usług.
BEZ RYZYKA DEWALUACJI:
samochód zostanie zwrócony po zakończeniu umowy.
BEZ STRATY CZASU:
gwarantujemy wcześniejsze przekazanie, wsparcie na każdym etapie umowy oraz samochody zastępcze.

Dedykowane programy

Odkryj nasze programy przeznaczone dla klientów biznesowych

Drivers Club

Posiadasz samochód służbowy lub jesteś płatnikiem VAT i masz długoterminową umowę wynajmu pojazdu? Zarejestruj się i poznaj korzyści dostępne dla tych, którzy tak jak Ty wybrali samochód z Grupy FCA.

Program Privilege

Privilege to program lojalnościowy skierowany do pracowników firm partnerskich FCA. Jeżeli należy do nich Twoja firma, zarejestruj się i poznaj wyjątkowe oferty, które możesz znaleźć w programie Privilege.

Obsługa Posprzedażna

Dostępność:

możesz umówić się na konkretny termin lub zajrzeć do nas niespodziewanie, ponieważ nasza Autoryzowana Sieć Dealerska i Obsługa Klienta są zawsze do Twoich usług, zaspokajając wszystkie potrzeby związane z Twoją flotą samochodów.

Przejrzystość:

szczegółowe i jasne wyceny, nigdy nie działamy bez Twojej zgody.

Terminowość:

przekazujemy samochód w wyznaczonym terminie.

Mobilność:

rozwiązania dotyczące mobilności dostosowane do Twoich potrzeb i pomoc drogowa dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym holowanie i dostarczenie samochodu zastępczego.

Doświadczenie:

wysoko wykwalifikowani eksperci serwisowi, doskonale znający Twój samochód.

Jakość:

gwarancja użycia oryginalnych części zamiennych, pozwalających zapewnić niezawodność, bezpieczeństwo, komfort i wysokie osiągi.

Prostota:

wszystkie usługi dostępne w jednym miejscu: serwis mechaniczny, blacharnia-lakiernia, naprawy gwarancyjne, doposażenie samochodu w Oryginalne Akcesoria, opony i koła zimowe etc.